Özel Tasarım Duvar Kağıdı I Sanatın Duvara Yansıması I Nishart.com

NISHART TASARIM ÜRÜNLER

Özel tasarım duvar kağıtları ile mekanlarınıza  benzersiz bir atmosfer katabilir aynı zamanda duvarlarınızı birbirinden değerli sanatçıların tablolarıyla süsleyebilirsiniz. 

“Zaman”ın en değerli kavram haline geldiği günümüzde, showroom, galeri, sergi vb mekanları ziyaret ederek tüm sanatçıların ve tasarımcıların çalışmalarını görmek neredeyse imkansız hale gelmiş durumda. Butik ve yüksek metrajlı projeler için ithal duvar kağıdı ve duvar paneli tedarikçisi Nishdecor olarak, kendi markamız Nishart'ı ortaya çıkardık. Yaptığı işlerle dünya çapında beğeni toplayan, ressam, illustratör, fotoğraf ve grafik tasarım sanatçılarının eserlerini ortak platformda bir araya getirerek, bu çok çeşitli ve değerli çalışmaların web sitemiz üzerinden sizlere ulaşmasını hedefledik. www.nishart.com

'Dünyadaki trendler değişiyor.Kurumlar ve kişiler artık kendini ifade etmeye ve bireyselciliğe yöneliyor. Dünyada çok az sayıda verilen böyle bir hizmet ile bireyler ve kurumlar da mekanlarında kendi kişiliklerini, tarzlarını, felsefe ve agılarını tam anlamıyla yansıtma olanağına sahip oluyorlar.'

                                                                                                                                                                                        

Sipariş üzerine özel sanat eserleri, portreler ve grafik enstalasyonları üretiminde uzmanlaşan görsel ambians atölyemiz, zevk sahibi özel müşterilere, kurumlara ve mimarlara hizmet vermektedir. 

NishArt özel tasarım duvar kağıdı, dev duvar resimleri, soyut portreler, aile freskleri, dekoratif uygulamalar, enstalasyonlar, Bizans ikonalarının reprodüksiyonları, antik freskler, butik ve büyük ölçekli projeler için fine-art baskı, kansnaklama yöntemi ile kanvas tablo, yağlıboya/akrilik tablolar, fotoğraf çalışmaları ve serigrafi işleri gibi geniş bir stil ve teknik seçeneği sunuyor.

                                                                  Açıklama: http://nishart.com/resimler/hizmet/nish_decor_genel2.jpg

 

Bu Hizmeti Farklı Kılan Nedir? 

Açıklama: C:\Users\User\Desktop\NO 2.jpg %100 UYGUNLUK

 Duvar kağıtları bölümünde bulunan yüzlerce farklı tasarımdan , mekanda vermek istediğiniz  ambiansa  uygun olarak seçtiğiniz  modeli mekana uygun ölçülerde yeniden tasarlıyor, tekstil tabanlı vinil, ithal  duvar kağıtlarına baskı yaparak size özel  üretiyoruz. Sadece size özel bir çalışma isterseniz, bize nasıl bir  konsept yaratmak istediğinizi  ve  hayalini anlatıyorsunuz, biz sizin için tasarlıyoruz. Nishart'la isteklerinizi  hazır kalıplara sokmanıza gerek kalmaz.

 

Açıklama: http://nishart.com/resimler/hizmet/yuzdeyuzuygun.jpg

KOLAYLIK

Konseptinize veya projenize uygun eserler bulmak için bir çok galeri ve mağaza araştırmak yerine, mekandaki tüm sanatsal  dekorasyon ihtiyaçlarınızı sadece web sitemizi incelemeye ayıracağınız zaman karşılığında, özel tasarım duvar kağıdından yağlıboya tabloya karşılayabiliyoruz.

 

 MEMNUNİYET GÜVENCESİ

 Yapılacak eseri ilk önce dijital ortamda görüp onaylayabiliyorsunuz, böylece alacağınız nihai eserin  tam  hayal ettiğiniz eser  olduğunu garantileyebiliyoruz. Tasarımlarımız 1. kalite ithal duvar kağıdına  basılmaktadır. Ürünle ilgili teknik bilgiler HİZMETLERİMİZ menüsü altında mevcuttur. 

 

 

 

 

Açıklama: http://nishart.com/resimler/hizmet/memnuniyett.jpg

PROFESYONELLİK

Ekibimiz iç mekan dekorasyonu konusunda uzmanlaşmış mimar, grafik tasarımcı, fotoğraf sanatçısı ve ressamlardan oluşuyor. Bunun  verdiği bilgi birikiminin en  büyük avantajı çalışmalar zamanında, tam istenilen şekilde ve kalitede  teslim ediliyor olması. Numune ve sabit fiyat teklifleri  sunuluyor,güvenlik, nakliye ve teknik bilgiler  veriliyor.

 


Açıklama: http://nishart.com/resimler/hizmet/profesyonellikk.jpg PRESTİJ

 Dünyamızın en büyük trendlerinden birisi de kişiselleştirmek. Bu konuda öncü olan kurum ve  kişiler, özel  olarak yapılmış kişiye özel duvar kağıdı ile yatırımlarının ve markalarının değerine değer katıyor.