nishart
Özel Tasarım Duvar Kağıdı I Sanatın Duvara Yansıması I Nishart.com

NISHART - TASARIMIN GÜCÜ

Nishart özel tasarımlar dekorasyonda farklı ve etkili detayları tercih edenler için.  Duvar kağıtları ile mekanlarınıza benzersiz bir atmosfer katabilir, aynı zamanda duvarlarınızı değerli sanatçıların tablolarıyla süsleyebilirsiniz.  “Zaman”ın en değerli kavram haline geldiği günümüzde, galeri, sergi vb mekanları ziyaret ederek tüm sanatçıların ve tasarımcıların çalışmalarını görmek neredeyse imkansız hale gelmiş durumda. Yaptığı işlerle beğeni toplayan, ressam, illustratör, fotoğraf ve grafik tasarım sanatçılarının eserlerini ortak platformda bir araya getirerek, bu zamanı size hediye ediyoruz. Bu çok çeşitli ve değerli çalışmaları hemen şimdi web sitemizde incelemeye başlayabilirsiniz. 

'Dünyadaki trendler değişiyor.Kurumlar ve kişiler artık kendini ifade etmeye ve bireyselciliğe yöneliyor. Dünyada çok az sayıda verilen böyle bir hizmet ile bireyler ve kurumlar da mekanlarında kendi bireysel veya tüzel kişiliklerini, tarzlarını, felsefe ve algılarını yansıtıyorlar. 

                                                                                                                                                                                        

NishArt özel tasarımları ile duvar kağıdı, dev duvar resimleri, mdf ve cam pano, soyut portreler, aile freskleri, dekoratif uygulamalar, enstalasyonlar, butik ve büyük ölçekli projeler için fine-art baskı ve kansnaklama yöntemi ile kanvas tablo, yağlıboya/akrilik tablolar, fotoğraf çalışmaları ve serigrafi işleri gibi geniş bir stil ve teknik seçeneği sunuyor. HİZMETLERİMİZ 

                                                                  Açıklama: http://nishart.com/resimler/hizmet/nish_decor_genel2.jpg

 

Bu Hizmeti Farklı Kılan Nedir? 

Açıklama: C:\Users\User\Desktop\NO 2.jpg %100 UYGUNLUK...Sitemizdeki yüzlerce farklı tasarımdan seçtiğiniz  modeli mekana uygun ölçülerde yeniden tasarlıyor, dijital   baskı için özel ithal duvar kağıdına baskı yaparak size özel üretiyoruz. Sadece size özel bir tasarım   isterseniz, bize nasıl bir  konsept  yaratmak istediğinizi  ve  hayalini anlatıyorsunuz, biz   sizin için   tasarlıyoruz. Nishart'la isteklerinizi  hazır  kalıplara sokmanıza gerek kalmaz.

 

Açıklama: http://nishart.com/resimler/hizmet/yuzdeyuzuygun.jpg

 

KOLAYLIK...Konseptinize veya projenize uygun eserler bulmak için bir çok galeri ve mağaza araştırmak yerine, mekandaki tüm sanatsal  dekorasyon ihtiyaçlarınızı, sadece web sitemizi incelemeye ayıracağınız zaman karşılığında, özel tasarım duvar kağıdından yağlıboya tabloya kadar karşılayabiliyoruz.

 

MEMNUNİYET GÜVENCESİ...Üretim öncesinde tasarımı dijital ortamda uygulama alanıı üzerinde görüp onaylayabiliyorsunuz, böylece   nihai çalışmanın tam hayal ettiğiniz gibi olduğunu garantiliyoruz. Tasarımlarımız 1. kalite ithal duvar   kağıdına,"eco solvent" yani kokusuz ve doğayla uyumlu teknoloji ile  basılmaktadır. Projenin ihtiyaçlarına   göre mdf ve cam üzerine de baskı ve uygulama yapılabilir. Ürünlerimizle ilgili teknik bilgileri HİZMETLERİMİZ  menüsü altında inceleyebilirsiniz.

 

 

Açıklama: http://nishart.com/resimler/hizmet/memnuniyett.jpg

PROFESYONELLİK...Ekibimiz ürün seçimi ve temini konusunda uzman ve tecrübe sahibidir. Bunun verdiği bilgi birikiminin en büyük avantajı çalışmaların zamanında, tam istenilen şekilde ve kalitede teslim ediliyor olması.  Tüm ürünler için montaj ekibimiz mevcuttur.

 

 

Açıklama: http://nishart.com/resimler/hizmet/profesyonellikk.jpg PRESTİJ...Dünyamızın en büyük trendlerinden birisi de kişiselleştirmek. Bu konuda öncü olan kurum ve kişiler, özel  olarak yapılmış kişiye özel duvar kağıdı ile yatırımlarının ve markalarının değerine değer katıyor.