nishart
Özel Tasarım Duvar Kağıdı I Sanatın Duvara Yansıması I Nishart.com

SANATSAL TASARIMLAR

Nishart özel tasarım duvar kağıdı kendi kişiliğini yaşadığı ve çalıştığı mekana yansıtmak, kendini özel hissetmek isteyenler için dizayn edilmiş bir ürün olup, çok geniş bir yelpazeye sahiptir. İster duvar kağıdı ister pano veya tablo olarak değerlendirebileceğiniz çalışmaları sitemizde görebilirsiniz.

Tamamen kişiye özel bir çalışma isterseniz, sanatçılarımız talepleriniz doğrultusunda size özel duvar kağıdını tasarlayarak kelimenin tam anlamıyla benzersizliği sunuyorlar.


YAŞAM MERKEZLERİNE ÖZEL

Otel, cafe, restaurant, SPA, spor ve sağlık merkezleri, bar, gece kulübü gibi geniş kitlelerin sosyalleşme, keyifli zaman geçirme, seyahat vb amaçlar için bulunduğu mekanlarda özel tasarım duvar kağıdı kullanmak, akılda kalıcı olmayı ve kaliteli bir duruşu garantiliyor.Özel tasarım duvar kağıtları, kanvas tablo, cam/metal laminasyon panolar ve duvar resimleri bu hizmet grubunun ürünlerindendir. 

Verdiğiniz hizmetin ruhunu yansıtan,kapınızdan girenlere özel hissettiren ve genel ambiansa uygun tasarımlarla mekanınızı benzersiz ve vazgeçilmez kılıyoruz. Vermek istediğiniz mesajı veya hissi görsel olarak desteklemek algıyı güçlendirir ve unutulmaz kılar. 


KURUMSAL TASARIMLAR

Nishart bünyesinde kurumsal müşterilerimiz için varolan koleksiyonumuz dışında, firmanın misyonu, vizyonu, faaliyette olduğu sektörü, ürettiği ve/veya sattığı ürünleri, sunduğu hizmetleri, logosu, markası, lokasyonu gibi arzu edilen her türlü detay harmanlanarak özel duvar kağıtları tasarlıyoru.Bunlar şirket binaları, mağazalar, ofisler vb her türlü iş yerine özel bir kimlik kazandıran, firmayı rakiplerinden ayrıştıran çalışmalardır. 

Kişiye ve kuruma özel duvar kağıdı tasarımları dışında, varolan eserlerimiz içinden de firmanızla özdeştirdiğiniz çalışmaları tercih edebilir, kişiye ve kuruma özel Nishart Duvar kağıtları ile çalışma alanı dekorasyonunuza çok güzel bir detay katabilirsiniz. Projelerinde birlikte çalıştığımız firmaları PROJELER sekmesinde görebilirsiniz.


NISHART - ÜRÜN TEKNİK BİLGİLERİ

- Avrupa menşei 1. kalite ithal, dijital baskı için özel üretilen duvar kağıdı ile hazırlanmaktadır.

- Bünyemizde, projenizin ihtiyaçlarına göre mdf/ahşap ve cam üzerine uygulama ve mdf ve cam üzerine direk baskı da yapılmaktadır. 

- Duvar kağıdımız tekstil tabanlı ve vinil yüzeylidir. 8 ila 10 yıl kullanıma uygundur. Cam yüzeyler için şeffaf folyo baskı yapılmaktadır.

- Tasarımlarımız uygulama yapılacak duvarın en ve boy ölçülerine uyarlandıktan ve onayınıza sunulur. Onay sonrasında üretim aşamasına geçilir,

- Bünyemizdeki tüm ürünler için montaj ve uygulama hizmetimiz vardır. Duvar, cam, mdf/ahşap dolap vb yüzeyler üzerine uygulama yapılır.

- Nishart tekstil tabanlı duvar kağıdı belli bir süre kullanım sonrası sökülüp, başka bir duvarda yeniden uygulanmaya uygundur. Tekstil tabanlı olma özelliği sayesinde kolay sökülür, duvarda hasar bırakmaz.

- Duvar kağıtlarımızın kalite testi, alev dayanıklılığı, renk haslığı serfikaları mevcuttur. 

- Güneş ışınlarına dayanıklıdır, solma yapmaz. Temizliği kolaydır, ıslak ve kuru temizlenebilir.

- Koleksiyonumuzda bulunan çalışmaların renk alternatifleri bulunmakta veya talep üzerine tasarlanmaktadır. 

- Hazır koleksiyonumuzdaki ürünler haricinde, tasarımcılarımız tarafından kişiye ve kuruma özel duvar kağıdı tasarımı yapılmaktadır.

- Nishart duvar kağıdı uygulaması dışında kalan alanlar için, geniş renk koleksiyonuna sahip tamamlayıcı ithal duvar kağıtlarımız kullanılır. Tasarım duvar kağıdınız ile uyumlu renk ve dokuda seçim yapılarak tüm duvarlara uygulama yapılır. Lanark marka duvar kağıtları modellerini Tamamlayıcı Duvar Kağıtları menüsünde görebilirsiniz. Her bir modelin farklı renk tonları mevcuttur.